Держаудитслужба просить повідомляти про фінансові порушення та корупційні дії

Західний офіс Держаудитслужби просить громадян повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень за “телефоном довіри” (032) 255-41-88 (сектор внутрішнього аудиту).

Крім того, Західний офіс Держаудитслужби інформує, що в їх структурі створено відділ запобігання та виявлення корупції. Тому просять телефонувати за номером (032) 260-31-70 та повідомляти про фінансові порушення, а також про вчинки працівників Західного офісу Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій.

За словами начальника Західного офісу Держаудитслужби Романа Кроляка, на разі аудитори проводять ревізії фінансово-господарської діяльності низки підприємств, установ і організацій.

Крім того, за повідомленням Західного офісу Держаудитслужби, триває державний фінансовий аудит ПАТ “Укртранснафта” з питань діяльності Філії “Магістральні нафтопроводи “Дружба”, державний фінансовий аудит діяльності ДП “Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, державний фінансовий аудит Дрогобицького ДЛГП “Галсільліс” і заплановано розпочати ревізію фінансово-господарської діяльності ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Данила Галицького”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*