Депутати Турківської районної ради виступили за збереження району

turkivskyi_rs

На засіданні Турківської районної ради депутати розглянули концепцію уряду щодо територіальної реформи та вирішили зберегти Турківський район як самостійної адміністративно-територіальної одиниці.

Також депутати запропонували об’єднати сусідні гірські райони – Старосамбірський та Сколівський в одну адміністративно-територіальну одиницю з центром у місті Турка.

Як йдеться у зверненні, всі населені пункти Турківського, Сколівського, частина Старосамбірського і Дрогобицького районів мають статус гірських. Отже, комплексне забезпечення соціально-економічного розвитку цих населених пунктів, яким надано статус гірських, можливе тільки в єдиному адміністративному районі.

“Збереження Турківського району як самостійної адміністративно-територіальної одиниці дасть можливість зберегти також автентичний фольклор місцевого населення – бойків, а також стрімкого розвитку туризму та рекреації. Вже розпочався процес створення національного природного парку «Бойківщина», активно працює Західний реабілітаційно-спортивний центр НКСІ України”, – йдеться у зверненні депутатів.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*