Депутатська група “Львівщина” лобіюватиме пропозиції області під час перегляду бюджету

Народні депутати від групи “Львівщина” підтримали зміни, запропоновані ЛОДА до Бюджетного кодексу України та Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік». Це відбулося 24 лютого під час чергової зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови Львівської облради Петра Колодія, міського голови міста Львова Андрія Садового з народними депутатами від Львівщини.

Пропозиції Львівської ОДА щодо змін до Бюджетного кодексу озвучив директор обласного департаменту фінансів Олег Демків. Серед них, зокрема, збільшення на 10% відрахувань податку на доходи фізичних осіб в обласні бюджети з метою фінансування вищих навчальних закладів, які будуть передані на місцевий рівень, можливість коригувати медичну та освітню держсубвенції для подальшого скерування зекономлених коштів на капітальні видатки в цих галузях.

Також схвалення представників депутатської групи “Львівщина” у Верховній Раді отримала пропозиція розподілити 5% додаткового акцизу на нафтопродукти, який скеровується в місцеві бюджети за місцем розміщення АЗС. Частину з тих коштів пропонується скерувати в обласний бюджет, щоби можна було їх використовувати на ті дороги області, де немає АЗС і, відповідно, немає надходжень від акцизу.

Серед пропозицій по змінах до Державного бюджету на 2015 рік, які народні депутати одностайно підтримали, було і виділення 90 млн. грн. на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру за рахунок субвенцій для місцевих бюджетів.

Додатково вони схвалили пропозицію щодо збільшення видатків на 1 500 млн. грн. для Державного агентства автомобільних доріг України з метою поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, за напрямками: Закарпатська область – Львівська область – Івано-Франківська область – Чернівецька область, в межах Львівської області. Також підтримали й пропозиції ОДА щодо необхідності передбачити для Львівської області додаткові кошти у галузі освіти та охорони здоров’я у сумі 250 300 тис. грн.

Ці та інші зміни до бюджетного законодавства народні депутати групи «Львівщина» розглянуть вже на наступній сесії Верховної Ради України. Усі пропозиції були сформовані у звернення від народних депутатів до голови бюджетного комітету та голови Верховної Ради України.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*