Департаменти ЛОДА напрацьовують стратегічні напрямки роботи

У вівторок, 10 січня, у Львівській ОДА розпочалися сесії стратегічного планування. Триватимуть вони у кожному структурному підрозділі облдержадміністрації і завершаться 24 січня. Під час цих сесій департаменти ЛОДА напрацьовуватимуть стратегічні напрямки роботи на цей рік. Участь у них братимуть керівники структурних підрозділів та галузеві експерти.

Перша сесія стратегічного планування відбулася сьогодні: розпочали із департаменту фінансів. За підсумками першої сесії її учасники напрацювали ряд ідей щодо підвищення ефективності бюджетної політики в області.

“Зокрема, експерти та представники фінансових структур Львівщини обговорили  новації в податковому законодавстві, проблему фінансового вирівнювання територій, кадровий потенціал новостворених ОТГ, а також нові підходи до бюджетного розподілу відповідно до рівня економічного розвитку громад”, – розповіла модератор заходу – начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики ЛОДА Валентина Москаленко.

За словами Валентини Москаленко, учасники сесії запропонували використовувати нові критерії при розподілі бюджетних коштів.

“Скажімо, більше коштів має бути скеровано у ті громади, де створено найбільше робочих місць та залучено інвестицій, – зазначила Валентина Москаленко. – Це дозволить стимулювати економічний розвиток територій”.

Також під час першої сесії напрацьовано показники ефективності роботи у фінансовій сфері у 2017 році. Зокрема, йдеться про динаміку місцевих бюджетів, питому вагу реального сектора у надходженні ПДФО, зменшення розриву податкоспроможності територій.

Окрім того, під час стратегічної сесії прийнято рішення щодо проведення виїзних навчань для представників районної влади та об’єднаних територіальних громад у галузі бухгалтерського обліку та проектного менеджменту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*