Департамент з питань цивільного захисту ЛОДА шукає фахівців

Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби, а саме:

-начальника відділу оперативно-чергової служби управління оперативно – чергової служби, оповіщення та зв’язку департаменту;
-заступника начальника управління – начальника відділу зв‘язку, оповіщення та інформаційного забезпечення управління оперативно-чергової служби, оповіщання та зв’язку департаменту;

Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії “Б”: вища освіта – ступінь магістра(спеціаліста), досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою.

Перевагу надаватимуть кандидатам зі спеціальностями у галузі знань за напрямком “Зв’язок, інформатизація та телекомунікація” з професійними знаннями щодо принципів побудови та функціонування інформаційних і телекомунікаційних систем та мереж, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення в обсягу адміністратора мережі.

Конкурси відбуватиметься 11.08.2016 та 16.08.2016 відповідно за адресою: м. Львів, вул. Шевченка 90, департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Контактна особа: Уляновська Галина Богданівна,  тел. 233-15-57, Email: dcz@loda.gov.ua.

Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*