Департамент з питань культури розставив акценти на 2017 рік

Більше уваги – людям з інвалідністю, їх соціалізації, підтримці військових та їх сімей, реалізація проектів “Культура – лікує” для геріатричних центрів, лікарень, інтернатів – про це йшлося під час стратегічної сесії на 2017 рік департаменту з питань культури національностей та релігій. 

За словами директора департаменту Христини Береговської, присутні керівники відділів департаменту та запрошені фахівці зупинилися, зокрема, на питанні “житті” районів по-мистецьки. Йдеться про культурні десанти у райони, таборування, народну творчість, різноманітні майстер-класи та інтерактивні проекти; проведення навчань, тренінгів для працівників культури.

Крім того, обговорили реалізацію проектів “Наша історія”, “Сакральні пам’ятки Львівщини”, “Мистецький вікенд у Львові”.

Цього року більше уваги приділятиметься людям з інвалідністю, їх соціалізації, підтримці військових та їх сімей. “Будуть реалізовуватися проекти “Культура – лікує” для геріатричних центрів, лікарень, інтернатів, відбуватимуться культурно-мистецькі виїзди на військовий полігон, відвідування культурних закладів людьми з особливими потребами”, – розповіла посадовець.

Також слід очікувати виставки на соціальні теми в живописі, проведення конкурсів та фестивалів, створення сучасних інтермедійних проектів та ін.

Варто зазначити, що поставлено досить високі завдання для реалізації в 2017 році, які зачіпають клубні формування, школи, бібліотеки, музеї. Також зосереджена увага на підтримці суспільства, його соціалізації, співпраці з етнічними землями, оновлення музейної галузі тощо.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*