Департамент охорони здоров’я: змінено дати розкриття тендерних пропозицій

Департамент охорони здоров’я Львіської облдержадміністрації повідомляє про зміну дат розкриття тендерних пропозицій міжнародних конкурсних торгів.

У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій”, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА оголосив міжнародні конкурсні торги № ІСВ 4.1.2 зі закупівлі медичного обладнання: обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах.

У зв’язку із внесенням змін у тендерну документації дата розкриття перенесена на 07.06.2016 року о 11:00 год.

Із Запрошенням до участі у торгах можна ознайомитись тут.

Окрім того, в рамках проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”, департамент охорони здоров’я ЛОДА оголосив міжнародні конкурсні торги № ІСВ 4.1.1 з закупівлі медичного обладнання: обладнання для мікроскопічної, колькоскопічної діагностики, інвазивних методів обстеження та лікування в онкоцентрі, міжрайонних скринінгових центрах та для гінекологічних кабінетів у районах області.

У зв’язку із внесенням змін у тендерну документації дата розкриття перенесена на 01.06.2016 року о 14:00 год.

Із Запрошенням до участі у торгах можна ознайомитись тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*