Департамент культури організовує дозвілля малечі Львівщини

Днями департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації організував для дітей з районів області культурні програми.

“Так, дітвора з Турківського району у народних домах сіл Розлуч, Явора, Бориня, Висоцьке та Риків зустрічали студентів з академії мистецтв та майстер-класів. У творчому процесі проявилися не тільки здібності дітей, а також їх палке бажання навчатися новому. Малеча власноруч робила  “паперові дива” –кольорові квіти у техніці орігамі”, – розповіла директор департаменту Христина Береговська.

У  Миколаївський район завітав мандруючий кінотеатр: у селах Вербіж та Ричагів відбувся перегляд християнських мультиків “З любов’ю до дітей”. Анімаційні фільми сподобались і дітям, і дорослим, які привели свою малечу до народного дому.

Окрім того, жителі районів мали змогу відвідати музейні виставки. Наприклад, у с. Явора Турківського району відбувся інтерактивний проект “Екскурсія музеєм М. Грушевського”. А от жителі с. Туради Жидачівського району мали можливість довідатися про історичний одяг українки на прикладі виставки Львівського історичного музею. Цього ж дня Львівський музей історії релігії відвідав Бродівський район з виставкою “Посвячене життя. Митрополит Андрей Шептицький” у с. Лешів.

Зазначимо, що подібні заходи для мешканців сіл районів Львівської області організовуватимуть й надалі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*