Департамент фізичної культури та спорту підбив підсумки діяльності за 2019 рік

Департамент фізичної культури та спорту підбив підсумки діяльності за 2019 рік.

Популяризація фізичної культури та спорту:

Впродовж року проведено 540 обласних фізкультурно-оздоровчих заходів. Участь у них взяло понад 80 000 осіб. Наймасштабнішим фізкультурно-оздоровчим проектом серед збірних команд районів, міст обласного значення та ОТГ стали Спортивні Ігри Львівщини, у яких впродовж року змагалися 3186 тисяч осіб. Окрім цього, на території області проведено 32 міжнародні спортивні заходи. Також на Львівщині проведено близько 200 заходів Міністерства молоді та спорту України, на реалізацію яких з державного бюджету залучено близько 23 мільйонів гривень.

Розвиток спортивної інфраструктури:

Впродовж 2019 року на території Львівщини облаштовано 89 спортивних майданчиків, з яких 60 з тренажерним обладнанням та 29 ігрових зі штучним покриттям. Збудовано 33 міні-футбольні поля.  Загалом у 2019 році на розвиток спортивної інфраструктури Львівщини  з різних джерел фінансування використано понад 130 мільйонів гривень. Розпочато облаштування 12 багатофункціональних спортивних майданчиків з поліуритановим покриттям. Окрім цього, розпочато будівництво спортивного басейну у Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича та реконструкцію будівлі басейну ДЮСШ “Тризуб плюс”села Давидів Давидівської ОТГ.

Перемоги та здобутки:

На чемпіонатах світу та Європи представники Львівщини здобули 1️0️6️ медалей з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Львівські спортсмени вибороли 5️ ліцензій на участь в Олімпійських іграх 2020 року, які відбудуться у Токіо. Варто зазначити, що понад 30 спортсменів Львівщини претендують на участь в цих Олімпійських іграх та 16 спортсменів у Паралімпійських іграх.

До складу національної збірної команди України для участі у ІІ Європейських іграх в Мінську від Львівщини увійшли 20 спортсменів та 9 тренерів. Наші спортсмени здобули 8 медалей. Впродовж року спортивна еліта Львівщини поповнилася 25 Майстрами спорту міжнародного класу, 125 Майстрами спорту України, 6 Заслуженими майстрами спорту та 10 Заслуженими тренерами України. У всеукраїнських змаганнях взяли участь 4986 спортсменів з Львівщини.

Впродовж 2019 року грошові винагороди отримали 460 спортсменів та тренерів. На ці видатки в обласному бюджеті 2019 року було передбачено 1 мільйон 700 тисяч гривень. До національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту увійшло 745 спортсменів Львівщини, що складає майже 10% від загальної кількості спортсменів – членів збірних команд України.

Інклюзія, реабілітація та адаптивна рухова діяльність:

157 спортсменів з інвалідністю взяли участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з 18 видів спорту та здобули 132 медалі різного ґатунку. Понад 300 юних спортсменів взяли участь в обласному етапі спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе». До занять фізичною культурою та спортом залучено понад 1000 учасників АТО та ООС.

До складу національної збірної України на Invictus Games 2020 було обрано 20 осіб, серед них 4 представники Львівщини, а у національному етапі відбору Львівську область репрезентували 44 воїни, учасники АТО ООС.

«Останні кілька років ми працюємо над якісним розвитком спортивної інфраструктури. Що важливо, робимо все для того, аби заняття фізичної культурою та спорту були доступні не тільки для мешканців Львова та райцентрів, а й для жителів маленьких сіл. Ми намагаємось будувати спортивну політику Львівщини таким чином, аби вона охоплювала усі групи населення: від маленьких дітей і до людей літнього віку. Адже хоча розвиток спортивної інфраструктури надзвичайно важливий, основним ресурсом є люди», – підсумовує начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*