Департамент економіки ЛОДА проведе семінари щодо формування та встановлення тарифів ЖКГ

Упродовж 27 січня – 31 березня 2017 року департамент економічної політики ЛОДА проведе навчальні семінари у районах області про формування та встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, методична допомога суб’єктам господарювання та представникам галузі житлово-комунальних послуг надаватиметься щодо чинного законодавства та нормативно-правових актів України.

Під час семінарів можна буде дізнатися про формування та встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води; на  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Крім того, роз’яснять процедуру встановлення  та  погодження тарифів органами  місцевого самоврядування і відшкодування втрат підприємств-виробників.

Із графіком семінарів можна ознайомитися – тут.

За детальною інформацією – звертатися за тел.: (032) 299-91-86.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*