Департамент архітектури та розвитку містобудування шукає кадри

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців. Про це повідомила в.о. директора департаменту Оксана Ткачук.

Зокрема у департаменті є вакантними посади:-начальника відділу охорони історичних пам’яток управління розвитку територій та інвестиційних програм;

-начальника відділу містобудівного кадастру та земельних відносин управління містобудування та архітектури.

Вимоги: вища освіта (магістр), досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або в органах місцевого самоврядування, чи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою.

Документи необхідно подати до 4 серпня 2016 р. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 18, кабінет № 123.

Телефон для довідок:  (032) 2-999-265, e-mail: arch@loda.gov.ua.

Із більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби в розділі “Вакансії” (http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*