ДЕНЬ ШАХІВ НА ТУРКІВЩИНІ

День шахів у Турці

20 липня з нагоди Міжнародного дня шахів та Дня шахів в Україні сектором молоді та спорту райдержадміністрації (завідувач Василь Поточний) та Турківським шахово-шашковим клубом «Олімпік» імені Степана Попеля (голова Петро Рогач) на майдані Т.Шевченка біля культурного центру «Україна» організовано проведення сеансу одночасної гри в шахи.

Проти турківчанина майстра ФІДЕ Юрія Лембака зголосились зіграти 13 кращих шахістів району. Рахунок 12,5 : 0,5 на користь майстра ФІДЕ Юрія Лембака. Нічию зробив Петро Рогач. Найдовше тримався (2,5 год.) Микола Сакаль, але не зміг витримати в ендшпілі (тура і два пішаки проти коня і чотирьох пішаків) натиску майстра. До речі. на сайті клубу розумних ігор “Гамблер” Лембак, Рогач і Сакаль постійно перебували і перебувають в трійці кращих шахістів серед понад тисячу членів клубу зі всього світу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*