“День підприємця – 2017”: на Львівщині стартує конкурс

Ураховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки, Львівською обласною державною адміністрацією заплановано проведення урочистого заходу “День підприємця – 2017”.

З метою відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснили вагомий внесок у підтримку та розвиток підприємництва Львівської області, оголошується конкурс на визначення переможців в номінаціях: “Краще мале підприємство Львівщини”, “Краща жінка – підприємець Львівщини” та “Кращий молодий підприємець Львівщини”.

Громадським організаціям та асоціативним підприємницьким структурам просимо надавати кандидатів в номінаціях, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, послуг, виробництва за відповідними формами,які наведені нижче.

Форма 1
Форма 2
Форма 3

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за телефонами: (032) 299-92-279, (032) 261-26-65.

Пропозиції щодо учасників приймаються до 10 серпня на е-mail: torg.loda@gmail.com або за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*