Демобілізовані воїни АТО отримають матеріальну допомогу

Через органи соціального захисту населення у Львівській області проводиться виплата матеріальної  допомоги  громадянам України,  які звільнилися з військової строкової служби. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

Розмір допомоги – середня  заробітна плата на день призову, але не менше мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях та мінімальна заробітна плата, встановлена на день призову для громадян, які до призову не працювали.

“Від початку 2015 року в цілому по області зазначену  матеріальну  допомогу  отримали 767 військовослужбовців  на суму 939 тисяч гривень”, – зазначив Василь Мартиняк.

Військові комісаріати протягом 15 днів з дати взяття особи на військовий облік звертаються з поданням про виплату матеріальної  допомоги. Виплата здійснюється органами соцзахисту населення протягом місяця з дня взяття відповідної  особи на військовий  облік у встановленому  законодавством порядку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*