Делегація зі Львівщини презентувала туристичний потенціал на Міжнародному форумі у Білорусії

Упродовж 23-24 вересня, у м. Гродно (Білорусія) відбулася Республіканська універсальна виставка-ярмарок “Єврорегіон – Неман 2016” та у її рамках – Міжнародний інвестиційний форум “Гродненщина на перехресті кордонів”. Заходи відвідала і делегація зі Львівщини, яка презентувала іншим гостям туристичний потенціал нашого регіону.

“Виставки мала на меті активізацію співпраці між суб’єктами господарювання, розвиток і зміцнення господарських культурних і гуманітарних зв’язків між прикордонними територіями. Також акцент було зроблено на демонстрації і продажу новітніх зразків продукції, встановленні взаємовигідних торгово-економічних контактів”, – розповів Роман Теребенець.

За його словами, українська делегація взяла участь й у форумі “Гродненщина на перехресті кордонів”, зокрема у робочих секціях, що стосувались інвестицій, туризму та програм транскордонного співробітництва. Також представники Львівщини презентували туристичний потенціал області та обговорили можливості та перспективи співробітництва у сфері міжнародної технічної допомоги та залучення інвестицій.

Зазначимо, українську делегацію від Львівської ОДА представляли начальник управління туризму та курортів Роман Теребенець, начальник відділу міжрегональної співпраці та протокольного забезпечення управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Андрій Табінський та начальник відділу залучення інвестицій управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Марія Кубаренко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*