Делегація з Турківщини взяла участь в обговоренні Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року

21 серпня розпочалось обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року.

Участь в урочистому відкритті взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Також на заході присутня делегація з Турківщини – на чолі з головою районної державної адміністрації Олександром Лабецьким.

Відтак, опісля урочистого відкриття, відбулася презентація проекту Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року – експертна дискусія «Реалізація Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Досягнення та перспективи».

Зазначимо, Стратегія має на меті збалансований регіональний розвиток Львівської області, відповідно – підвищення якості життя та добробуту населення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*