Делегація з Львівщини здійснила робочу зустріч з українською громадою у Перемишлі

18 грудня делегація Львівщини у складі керівника апарату обласної державної адміністрації Маріанни Вільшинської, голови Об’єднання товариств депортованих українців «Закерзоння» Володимира Середи, голови Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння» Соломії Риботицької провели робочі зустрічі з українською громадою у м. Перемишль Республіка Польща.

Зокрема, делегація зустрілася з директором Комплексу загальноосвітніх шкіл № 2 ім. Маркіяна Шашкевича в Перемишлі Петром Піпкою та передала навчальному закладу художню літературу і настільну гру «Мандрівка Львівщиною».

Соломія Риботицька передала голові Об’єднання українців Перемишля Ігору Горківу та дітям ансамблю народного танцю «Калина» (с. Кальників Республіка Польща) подяки від товариства «Надсяння» та подарувала «Кобзарі» і казки.

Опісля, з канцлером Перемисько-Варшавської єпархії о. Миколою Костецьким та  о. митратом Богданом Степаном обговорили стан церкви святого Дмитра у с. Явірник Руський, яка належить римо-католицькій громаді. Зараз приміщення церкви не використовується, хоча влада греко-католицької церкви з 2008 року клопоче про повернення приміщення.

Також відбулась зустріч з почесним консулом України у м. Перемишлі Олександром Бачеком та його дружиною Данутою.

Перебуваючи у м. Перемишлі делегація Львівщини разом з Богданом Білим помолились та вшанували пам’ять громадських та церковних діячів на міському комунальному цвинтарі в м. Перемишлі.

За результатами поїздки напрацьовано спільні плани заходів на 2020 рік. Зокрема, про майбутню співпрацю, а саме участь учнів школи у проектах львівських молодіжних організацій на території України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*