Делегація японської організації зовнішньої торгівлі JETRO перебуває на Львівщині

Про налагодження економічного та інвестиційного співробітництва між Львівщиною та Японією говорили сьогодні, 16 березня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з делегацією японської організації зовнішньої торгівлі JETRO, яка прибула ознайомитися з інвестиційним потенціалом та проектами Львівщини.

На початку зустрічі Олег Синютка висловив вдячність японському народу, Імператору Японії за принципову позицію та підтримку у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України.

Презентуючи інвестиційний потенціал області, голова Львівської ОДА наголосив на вигідному географічному розташуванні регіону для розвитку іноземного бізнесу та на позитивному інвестиційному кліматі. «Вважаю, що найкращим підтвердженням цього є те, що минулого року на Львівщині ми відкрити 60 нових підприємств, серед яких два заводи японської компанії Fujikura», – підкреслив Олег Синютка.

Також очільник області повідомив, що навчальні заклади Львівщини мають змогу готувати фахівців під потреби конкретного підприємства.

Генеральний директор JETRO Warszawa Наофумі Макіно зауважив, що в складі японської делегації на Львівщину завітали представники 20 компаній (Mitsubishi Corporation, Sumitomo Corporation Europe Limited Sp. z o.o., Pricewaterhouse Coopers Sp. Z o.o., Kajima Czech Design and Construction s.r.o. та ін.) різних галузей, зокрема автомобілебудування, торгівлі, інвестицій, ІТ та ін.. «Упевнений, що наша зустріч стане початком плідної двосторонньої співпраці», – акцентував іноземний гість.

Олег Синютка у свою чергу запевнив бізнесменів JETRO в повній підтримці та супроводі під час реалізації інвестиційних проектів.

Зауважимо, що делегація японських підприємців на Львівщині ознайомиться з роботою потужного ІТ-кластеру, на власні очі побачить виробничі потужності підприємств, зокрема компанії Fujikura, та отримає усю необхідну інформацію для потенційного інвестування у Львівську область.

Нагадаємо, що 3 березня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*