Делегація із Львівщини взяла участь у зустрічі із головами громадських рад при органах виконавчої влади у Києві

Сьогодні, 6 червня, відбулась зустріч Державного секретаря Кабінету Міністрів України, державних секретарів міністерств з головами громадських рад та представниками підрозділів з питань взаємодії з громадськістю органів виконавчої влади щодо обговорення новацій у процедурі формування та діяльності Громадських рад.

Як зазначив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко: «Головним завданням на сьогоднішній час для органів державної влади є налагодження якісної комунікації на основі партнерства між інститутами громадянського суспільства».

Також на зустрічі наголосили на основних новаціях у Типовому Положенні про громадську раду, зокрема серед яких уточнення завдань і функцій громради, збільшення фахових вимог до представників інститутів громадянського суспільства. Одночасно збільшено повноваження голів громадських рад, а саме: участь у засіданнях колегії органу виконавчої влади з правом дорадчого голосу.

Перший заступник голови громадської ради при Львівській ОДА Василь Ільків поділився успішним досвідом налагодженої співпраці громадської ради та облдержадміністрації. Наголосив, що на Львівщині відбуваються зустрічі із головами Громадських рад районів та Громадських рад при органах влади.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*