Делегація Директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія відвідала Львівщину

На Львівщині відбулася зустріч представників Директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія з робочою групою відповідних фахівців Львівщини для обговорення етапів реалізації проекту Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Директоратом з питань водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія щодо інституційної співпраці для удосконалення гідрологічної інформації та процесу ліцензування Малих ГЕС.

На заході з вітальним словом виступив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Володимир Лялька.

Як зазначив начальник управління енергозбереження Андрій Якубовський, якого визначено координатором перебування норвезької делегації на Львівщині, відповідно до зазначеної Угоди Львівську область визначено пілотною для впровадження процесу ліцензування Малих ГЕС.

Метою вказаного заходу – визначення плану дій співпраці норвезьких фахівців та фахівців області, з визначенням чітких та зрозумілих критеріїв, прозорості прийняття рішень. Важливим є максимально використати передовий досвід Норвегії.

Робоча група спільно з норвезькими фахівцями продовжить роботу 22 та 23 травня   з залученням представників громадськості та активістів екологічних організацій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*