Давні галицькі традиції та їх сучасне трактування: в області відбудеться фестиваль «Родинні обереги»

6 травня у Митрополичих садах Собору святого Юра відбудеться суспільно-мистецький соціальний проект – Фестиваль «Родинні обереги».

Цей захід має на меті об’єднати давні галицькі традиції та їх сучасне культурно- мистецьке  трактування.

Просвітницька місія охоплює різні ланки як культурних, освітніх так і історичних етапів розвитку безцінного національного скарбу- традицій та обрядів.

Українська вишиванка, стародавня хустка, обрядові пісні, байки, дух українського лицарства- усе це буде подано у цікавих забавах, майстер-класах, обрядових театралізованих дійствах, які й будуть об’єднані у програмі даного заходу. Ми маємо на меті запросити знаних артистів, акторів даного сегменту, а також народних умілець, аматорські та професійні дитячі колективи, які доносять та вміло поєднують культурну спадщину у сучасності.

Уся мистецька програма буде спланована таким чином, щоб кожен, у незалежності від соціальної чи фізичної спроможності міг долучитися до даного дійства, зануритись у казковий світ мистецтва за допомогою пісні, танцю, відтворення історичних лицарських боїв, театру, цікавих українських звичаїв нашого регіону.

Великою просвітницькою місією є актуальна необхідність звернути увагу суспільства щодо прийняття та толерантного ставлення до дітей та молоді з особливими потребами. Народжені під одним сонцем, усі ми різні і кожен з нас приносить у цей світ своє світло та свою барву. Розуміння цінності кожного життя та людської розмаїтості- важливий етап духовного росту суспільства. Людське життя ,як веселка: «Завжди серед дощового неба та сірих хмар з’явиться сонце, яке зігріває кожне серце, даруючи веселку, і від того теплого, доброго, яскравого світла життя стає кольоровим, цікавим, повноцінним…»

У програмі заходу:

  • Обрядові дійства;
  • Майстер-класи;
  • Відтворення історичних лицарських боїв;
  • Змагання стронгменів;
  • Виступи секції бойового гопака;
  • Розваги, конкурси;
  • Анімаційна програма для дітей;
  • Театралізоване дійство;
  • Виступи дитячих аматорських колективів;
  • Велика Концертна програма Зірок театру та естради.

Зазначимо, що захід відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви та з Благословення архієпископа Митрополита Ігоря Возьняка.

Телефони для контакту: 067 679 1390 –  Галина Царьова, 067 670 8306 – Дана Мехедова.

Початок заходу о 13:00 годині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*