Данська компанія інвестує 2 млн Євро у розширення виробничих площ

Учора, 6 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів зустріч із власником і керівництвом компанії “Крагелюнд Феніче Холдинг АпС”.

Власники планують провести розширення виробничих площ існуючого виробництва з виготовлення меблів, яке працює на Яворівщині. А саме данці мають намір збудувати виробниче приміщення загальною площею 7200 кв. м.

Загальна вартість здійсненних інвестицій в 2016 році становитиме близько 2 млн Євро.

Компанія буде займатися виробництвом м’яких меблів різної конфігурації для європейського ринку. Планується до листопада поточного року завершити будівництво нового об’єкту і запустити його в роботу.

Також цього року планується збільшення кількості працівників з 60 до 200 чоловік.

Зі своєї сторони Львівська облдержадміністрація звернулася з проханням до служб, які будуть причетні до надання дозволів і документів для початку роботи компанії, щоб ці процеси були максимально швидкими і всі погоджувальні документи було видано оперативно.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*