Чотири тисячі голубів миру прикрасили сквер перед ЛОДА

У понеділок, 21 вересня, у Львові відбулася молодіжна акція “Голуби Миру”. Чотири тисячі паперових голубів, виконаних у техніці орігамі, розвісили у сквері перед Львівською ОДА.

Організаторами акції є ГО “Мистецьке об’єднання Текстура” та Львівський обласний молодіжний центр управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Розміщення інсталяції – це завершення двотижневої клопіткої роботи понад 600 волонтерів, львівських поліцейських, школярів, студентів, активістів, громадських організацій.

В акції взяв участь заступник голови ОДА Юрій Підлісний, який написав свої побажання воїнам АТО на одному з паперових голубів.

Як зазначили організатори заходу, Україна потребує миру, але напружена ситуація зараз не лише у нашій країні. Вірменія, Грузія, Молдова, країни Прибалтики – це неповний перелік держав, наших сусідів, які мають “заморожені” військові конфлікти.

“Сьогоднішньою акцією ми засвідчуємо, що українці миролюбна нація, але ми будемо захищати свою територіальну цілісність будь-якою ціною, – наголосив один з ініціаторів заходу, начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Ковальський. – Зараз на східних кордонах України тимчасове перемир’я, але зважаючи, що агресором є Росія, ми розуміємо, що це ще не остаточний мир. Тому ми хочемо миру, закликаємо до нього, але не забуваємо підтримувати наших захисників, які зараз боронять Україну і саме вони є запорукою нашого мирного життя”.

Участь у заході також взяв заступник міністра молоді та спорту України з питань євроінтеграції Микола Мовчан, а також група експертів з питань молодіжної політики Ради Європи, які перебувають в Україні з робочим візитом.

Довідка:

Міжнародний день миру проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним днем Миру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*