Члени Європейської бізнес асоціації обговорили економічні перспективи Україна та Львівщини

Економічні перспективи України у 2016 році та роль регіонів в них обговорили учасники загальних зборів Західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації. Участь у засіданні взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, а також представники виконавчої влади, ДФС, митної служби, бізнесу.

Під час виступу Олег Синютка подякував ЄБА західного регіону за їх діяльність і пообіцяв усебічну підтримку та сприяння. “Дуже важливо, що ви працюєте і активно ведете бізнес на території Львівщини, – зазначив Олег Синютка. – Хочу вас запевнити, що влада усіляко вам сприятиме, підтримуватиме і вестиме діалог, а також завжди відгукуватиметься на ініціативи від представників бізнесу”.

Опісля очільнику області вручили Подяку від Західноукраїнського офісу ЄБА.

В рамках загальних зборів членів Асоціації Західноукраїнського офісу головний виконавчий директор компанії “Dragon Capital”, член Правління Асоціації 2016 Томаш Фіала представив детальний аналіз перспектив економічного розвитку України на 2016 рік.

Таку зустріч традиційно проводять наприкінці року і підводять підсумки роботи Асоціації, обговорюють перспективні плани, а також обирають нове керівництво в західному регіоні.

Довідка:

Західноукраїнський офіс Асоціації був створений у березні 2004 року з метою підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють в західному регіоні України. Офіс обслуговує понад 100 компаній-членів Асоціації в цьому регіоні, і регулярно проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них. Працюють 6 комітетів і 2 робочі групи, в рамках роботи яких, бізнесмени обговорюють розвиток галузі, що їх цікавить, та визначають спільну позицію щодо проблемних питань та їх вирішення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*