Четвертий візит молодіжного проєкту «Громади дружні до молоді» відбувся до села Вільшаник

В межах проекту «Громади дружні до молоді» відбулась чергова поїздка представників відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного молодіжного центру у село Вільшаник, що поблизу Самбора.

Вільшаницька об‘єднана територіальна громада налічує 9 населених пунктів, у яких проживає приблизно 3 тисячі осіб. В громаді діє активна молодіжна громадська організація «Ми – це Вільшаник», яка функціонує, починаючи з 2019 року, як молодіжний простір.

Під час зустрічі учасники обговорили першочергові потреби та запити місцевого молодіжного простору, співпрацю з церковною громадою, місцевою владою та іншими молодіжними просторами області. Окрім цього, молодь розповіла про реалізацію найуспішніших проєктів, участь у грантах та джерела залучення фінансування.

«Близько двох років тому ми зрозуміли, що молоді у нашій громаді бракує затишного місця для навчання поза системою освіти і завдяки спільним об’єднаним зусиллям церкви, громади та молоді нам вдалось відновити старе приміщення плебанії, у якому зараз функціонує молодіжний простір, кімната для дітей та соціальна пекарня, шляхом якої волонтери допомагають одиноким та самотнім людям у нашій громаді» – зазначила керівник молодіжного простору «Ми – це Вільшаник» Леся Чопко.

«Нашим першочерговим пріоритетом в роботі є розвиток молоді на місцях, а саме в об’єднаних територіальних громадах, тому департамент внутрішньої та інформаційної політики спільно з Львівським обласним молодіжним центром інституційно, програмно та ресурсно підтримуватимуть  молодіжний простір Вільшаника», – зазначив спеціаліст відділу молодіжної політики облдержадміністрації Остап Данилиха.

Це вже четверта поїздка у межах проєкту «Громади дружні до молоді». Нагадаємо, що раніше організатори відвідали село Добряни Стрийського району, м. Дрогобич та Тростянецьку ОТГ Миколаївського району. Проектом передбачено 8 поїздок у молодіжні простори та командні ініціативи Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*