Чеським журналістам організують прес-тур Львівщиною

Про налагодження співпраці у культурній, туристичній, економічній, освітній та агропромисловій галузях йшлося на зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського із заступником гетьмана Південно-Моравського краю Чеської Республіки Романом Цели у четвер, 22 вересня.

“На сьогодні між нашими країнами активізувалася зовнішньоекономічна діяльність. Позитивним є і те, що склалася хороша співпраця із вашими підприємцями, котрі інвестували у Львівщину, – зазначив Ростислав Замлинський. – Ми б хотіли, аби партнерські стосунки налагодилася і у агропромисловій, культурній та туристичній галузях. Цікавим також є ваш досвід щодо реалізації проектів міжнародної технічної допомоги”.

Акцентував перший заступник голови ЛОДА і на позитивному інвестиційному кліматі Львівщини та розвитку відповідної інфраструктури.

Зі свого боку Роман Цели розповів про економічний та культурно-туристичний потенціал Південно-Моравського краю. “Наш регіон зараз є найбільш відвідуваним туристичним краєм Чехії після Праги. Також третина дотацій із ЄС, що надходить у державу, припадає саме на Південну Моравію, – зазначив він. – Важливим є і те, що ми змогли налагодити у краї тісну співпрацю між політичною, науковою та бізнесовою галузями”.

За словами Романа Цели, у регіоні приділяють особливу увагу і традиційній культурі, тому обмін досвідом у сфері культури є досить перспективним.

Сторони також домовились про організацію прес-туру регіонами для українських та чеських журналістів, обмін досвідом між підприємцями та студентами, а також сприяння в організації виступів народних колективів краю у Південній Моравії та на Львівщині.

Заступник гетьмана Південно-Моравського краю Чеської Республіки запевнив у тому, що Чехія й надалі готова допомагати із реабілітацією українських воїнів та ділитися досвідом із медиками.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*