Черговий випуск екіпажів БТР в Навчальному центрі

Днями  на плацу Навчального центру Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди випуску екіпажів БТР.

Вісімдесят військовослужбовців Національної гвардії України освоювали військову техніку –  БТР-70, БТР-80, БТР-3Е1 та БТР-4Е.

Особовий склад навчився керувати бронетранспортером в будь-який час доби, за різних дорожніх та погодніх умов, підтримувати його в справності та постійній бойовій готовності до дій, користуватись засобами зв’язку, вести вогонь з усіх видів озброєння встановленого на БТР.

Екіпажі наполегливо вивчали та старанно засвоювали весь матеріал, який викладали їм інструктора з бойової та спеціальної підготовки.

На мітингу з нагоди випуску після спільної молитви та освячення військовослужбовців начальник Навчального центру Національної гвардії України Михайло Кулик за результатами навчальних зборів нагородив подяками екіпаж військової частини за старанність, розумну ініціативу та високі показники з бойової та спеціальної підготовки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*