Черговий транш в розмірі 25 тисяч доларів фінансової допомоги на реалізацію мікропроектів громад Турківського району

1Фінансування здійснюється Програмою Розвитку ООН та Європейським Союзом в рамках третьої фази Проекту ” Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – CBA Project “У районі буде відібрано на конкурсі 4 громади, які зможуть реалізувати свої ініціативи на умовах співфінансування Проекту, районного та місцевого бюджетів а також власних внесків в розмірі не менше 5% від загальної вартості мікропроектів. Згідно з угодою про співпрацю, яка була підписана у Турці між Проектом та районною владою 05 грудня 2014р, фінансування буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу. Сільські, селищна та міські ради мають можливість подати заявки на участь у відборі до 16 грудня у Турківський ресурсний центр розвитку громад при районній раді . Форми заявки можна отримати у районній раді (III поверх загальний відділ районної ради)

Нагадаю, що протягом участі району у Першій та Другій Фазі Проекту ПРООН Турківщина реалізувала 17 мікропроектів громад з загальним бюджетом 2 млн.400 тис гривень. У цьому, внесок сільських Громад становить 204 тис.грн., районного бюджету-810 тис.грн, і ПРООНу – 1 млн. 400 тис. гривень. За ці кошти замінено вікга на енергоощадні у 10 школах, замінено енергоощадні піролізні котли у Ластівківському НВК та Риківській ЗОШ.
Координатор проекту у Турківському районі – Микола ЛИЛО.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*