Чергова ротація міліціонерів у зону проведення АТО

Цього разу на схід держави вирушив добровольчий зведений загін з числа працівників Державної служби боротьби з економічною злочинністю Львівщини з Городка, Золочева, Самбора, Яворова та Львова.

Усі бійці пройшли спеціальний вишкіл на військовому полігоні в Яворівському районі, аби бути підготовленими до виконання бойових завдань, у польових умовах – спеціальну медичну та фізичну підготовку, також тренувались вправно влучати у ціль з різних видів стрілецької зброї. Специфіка завдань правоохоронців на сході обумовлює несення служби у повному бойовому екіпіруванні та зі спецзасобами.

«Головне завдання нашої служби – протидія економічній злочинності, однак, у сьогоднішніх непростих для держави умовах усі добровольці готові стояти на захисті її інтересів у зоні антитерористичної операції», – сказав оперуповноважений сектору ДСБЕЗ Франківського райвідділу м.Львова майор міліції Ростислав Спішняк, який одним із перших виявив бажання виконати відповідальний обов’язок.

Перед тим, як вирушити у дорогу, правоохоронці схилились у щирій молитві. Вони відвідали собор Святого Юра, аби вклонитися одній із найвизначніших християнських реліквій – Нерукотворному образові Ісуса Христа. Перебування святині у Львові є свідченням того, що до складної ситуації в Україні прикуто увагу всього світу, який за нас вболіває і підтримує.

За матеріалами ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*