ЧЕМПІОНАТ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ З ШАШОК-64

ЧР 1В приміщенні Турківської ДЮСШ «Юність» 12 лютого 2017 року завершився чемпіонат району з шашок-64. В змаганнях взяли участь 16 дорослих спортсменів та 18 юнаків і дівчат.

За результатами 9 турів чемпіоном району став Ігор Комарницький (с.Комарники) з результатом 14 очок з 18 можливих, друге місце серед чоловіків посів Василь Музика (с.Вовче) – 13 очок, третє – Богдан Москаль (м.Турка) – 12 очок.

Серед жінок чемпіонкою району стала Ольга Лембак (м.Турка) – 12 очок, друге місце посіла Христина Зубрицька (м.Турка) – 10 очок, третє – Ольга Малетич (м.Турка) – 9 очок.

Серед юнаків, які всі представляли Турку, перше місце посів Микола Яворський з результатом 15 очок з 18 можливих, друге – Роман Бордун – 11 очок, третє – Андрій Кузьо – 10 очок.

Серед дівчат перше місце посіла Ірина Малетич – 13 очок, друге – Марія Іванюк – 12 очок, третє – Діана Демян – 11 очок.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками, які їм вручив завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний.

Тепер турківські шашкісти готуються до командних змагань з шашок за програмою ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини, X обласних ігор ветеранів спорту та IIІ Спортивних ігор серед людей з інвалідністю, які відбудуться в місті Турка, школа-інтернат 18-19 лютого.