Будівництво та реконструкція важливих соціально значимих об’єктів Львівщини у 2013 році перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації

За результатами роботи обласної регіональної комісії, до складу якої входять керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації, сформовано перелік пріоритетних об’єктів капітального будівництва та реконструкції у соціальній сфері.

Зокрема, планується розпочати реконструкцію школи в селищі Брюховичі та будівництво школи в селі Ролів Дрогобицького району, продовжити будівництво шкіл в с. Либохора Яворівського району та Черниця Миколаївського району.

Як повідомляють у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації, завдяки коштам, залученим з державного бюджету, в експлуатацію буде введено три школи на 1060 учнівських місць в м. Комарно Городоцького району (І черга), смт. Запитів Кам’янка-Бузького району та с. Нижня Яблунька Турківського району. Окрім того, буде завершено будівництво лікувального критого басейну та ванних кімнат для єдиної в області санаторної школи-інтернату для дітей, хворих на сколіоз, у м. Сокалі.

Галузь охорони здоров’я також поповниться двома закладами, зокрема планується завершити будівництво акушерського корпусу на 30 ліжок у м. Миколаєві та реконструкцію пологового відділення на 30 ліжок Бродівської центральної районної лікарні. В рамках пріоритету розвитку рекреаційної галузі Львівщини заплановано розпочати реконструкцію лікарні відновного лікування в смт. Східниця.

Окремо також зазначимо, що проведення перелічених заходів перебуває на особистому контролі голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*