Будівництво полігону твердих побутових відходів

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації  Ігоря Токаря, 22 травня 2013 року відбулася нарада з питання експлуатації полігону твердих побутових відходів. Ігор Миколайович  наголосив, що Турківській міській раді, як замовнику будівництва потрібно негайно завершити проходження експертизи проектної документації на будівництво полігону твердих побутових відходів в ур. «Вільховата» та  оголосити тендер.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури районної державної адміністрації Василь Пуршак доповів, що листом від 6 лютого 2013 року №131-02.32 комунальному підприємству «Турківське житлово-комунальне управління» було повідомлено, що згідно «Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення і розміщення відходів» затвердженого постановою КМУ від 3 серпня 1998 року №1218 необхідно одержати ліміти на утворення та розміщення відходів на 2014 рік.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови районної державної адміністрації  дав доручення:

1. Міському голові м.Турка завершити проходження експертизи проектної документації на будівництво полігону твердих побутових відходів в ур. «Вільховата» та  оголосити тендер на виконання робіт.

2. Подати необхідні документи в Держуправління ОНПС в Львівській області для отримання лімітів на утворення та розміщення відходів на 2014 рік.

3. Про отримання лімітів на утворення та розміщення відходів повідомити Турківську райдержадміністрацію.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*