Будівництво “Північного потоку 2” – загроза національній безпеці України

Україна розцінює будівництво “Північного потоку 2” як загрозу національній безпеці. Про це заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль під час прес-конференції за підсумками візиту на Львівщину дипломатів країн Вишеградської групи у четвер, 25 лютого.

“Ми піднімали це питання як на рівні Європейської комісії, Німеччини, так і сьогодні під час переговорів з представниками делегації Вишеградської четвірки, – зазначила Олена Зеркаль. – Ми вважаємо, що “Північний потік 2″ – це суто політичний проект, який буде використовуватися для подальшого тиску на ситуацію і він не може сприяти диверсифікації постачання газу в Європу”.

Заступник міністра водночас наголосила, що Україна є надійним транзитером газу до Європи. “Ми виконуємо усі свої зобов’язання щодо транспортування газу до ЄС в повних обсягах, – підкреслила Олена Зеркаль. – Тому для нас є дуже великий сумнів щодо того, що проект “Північний потік 2″ буде реалізовано”.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові перебуває делегація дипломатів країн Вишеградської четвірки та України. В межах візиту відбувся круглий стіл з питань енергоефективності, під час якого піднімалося в тому числі й питання будівництва газопроводу “Північний потік 2” з Росії до Німеччини в обхід України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*