Будівництво найбільш соціально значущих об’єктів на Турківщині буде завершено у наступному році – Михайло Кінь

Голова Турківської районної державної адміністрації Михайло Кінь  провів виїзну нараду  з питань завершення у 2014 році ІІІ черги реконструкції будівель військового містечка під відділення Турківської центральної районної лікарні на 160 ліжок.

Під час наради в.о. головного лікаря Турківської КЦРЛ Михайло Макарик доповів, що в 2012 році не завершено будівельно-монтажні роботи хірургічного відділення на суму 540,8 тис.грн. Будівля не введена в експлуатацію також в зв`язку із відсутністю коштів на закупівлю обладнання, яке передбачено проектно-кошторисною документацією та недофінансовано у 2012 році.

Рік початку будівництва: 1998.

Повна кошторисна вартість – 21413,0 тис. грн..

Освоєно коштів станом на 01.12.2013року – 18120,2 тис.грн.

Ступінь будівельної готовності об’єкта станом на 01.12.2013року – 84,6%.  Потреба в коштах для завершення робіт: 3292,8 тис.грн.

Під час наради голова райдержадміністрації наголосив: «Президент України ставить за мету, що 2014 рік має стати роком розвитку регіонів. Саме тому вкрай важливо, аби будівництво найбільш соціально значущих об’єктів на Турківщині було завершено у наступному році.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*