Будівельні компанії запрошують до участі у Міжнародній виставці нерухомості у Об’єднаних Арабських Еміратах

«IPS/DFF» – це найбільший захід у галузі ринку нерухомості в країнах Близького Сходу. Окрім цього, це єдина платформа для продажу та купівлі місцевих об’єктів.

Зазначимо, що у 2018 році у виставці взяла участь 131 компанія з 30 країн світу, а загальна кількість відвідувачів виставки сягнула майже 20 000 людей..

Місто Дубай прийматиме всесвітньо відому виставку ЕКСПО 2020. У зв’язку з цим на Близькому Сході ринок нерухомості розвивається великими масштабами, що і спричинило підвищену зацікавленість місцевих бізнесменів до України. Тому, участь у  «International Property Show and Dubai Property Festival» – це шанс для вітчизняних компаній встановити контакти з потенційними інвесторами.

Міжнародна виставка нерухомості відбуватиметься з 26 по 28 березня 2019 року у Дубайському всесвітньому торговельному центрі.

За додатковою інформацією просимо звертатися в Посольство України в Об’єднаних Арабських Еміратах, яке готове надати усе необхідне сприяння та допомогу для учасників компанії. Тож не втратьте шанс ближче познайомитися з ринком Близького Сходу та залучити інвестиції у власні проекти.

Контактна інформація Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах:

  • P.O.Box: 35572 – Abu Dhabi – U.A.F.
  • Телефон:+9712-632-75-86;
  • Факс:+9712-632-75-06
  • Ел. пошта:emb_ae@mfa.gov.ua
  • Веб-сайт: https://uae.mfa.gov.ua

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*