Будь-які зловживання під час тендерних процедур неприпустимі та будуть ретельно перевірятись

Питання реалізації проєкту із реконструкції приймального відділення у Стрийській центральній районній лікарні розглянули 31 серпня під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Івана Собка із керівництвом медзакладу та членами тендерного комітету із будівництва об’єкту.

Зазначимо, що ремонт приймального відділення передбачений в межах програми «Велике будівництво» та покликаний покращити якість надання медичних послуг мешканцям району.

Як наголосив Іван Собко якісні медичні послуги, особливо в час пандемії коронавірусу, залишаються одним із пріоритетів влади. Відтак він зазначив, що після по суті непроведеного тендеру на реконструкцію приймального відділення у Стрийській ЦРЛ та відхилення пропозицій його потенційних учасників, влада області отримала інформацію щодо можливих зловживань у роботі тендерного комітету.

«Ми обов’язково перевіримо цю інформацію, адже, якщо ці речі мали місце, вони є не допустимими. Наше завдання, щоб усі об’єкти «Великого будівництва», особливо приймальні відділення медзакладів, були вчасно та належним чином розпочаті та здані»,- зазначив він.

Зазначимо, що згідно з аукціоном, участь у закупівлі взяли 4 учасники. Відтак, за словами представників тендерного комітету, у зв’язку із не підготовленими належним чином документами, усім їм було відмовлено в участі. Додамо, що згідно із тендерними умовами, усі роботи на об’єкті мають довершити до кінця року. Вартість капітального ремонту відділення становить 8млн 955тис грн. Також медзаклад має отримати і сучасне медичне обладнання.

Довідково

В межах Програми «Велике будівництво» передбачена реалізація проектів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів дев’яти опорних закладів охорони здоров’я області. Загалом на Львівщину згідно із розподілом на усі роботи по дев’ятьох приймальних відділеннях виділено 72 млн грн. Після усіх робіт Міністерство охорони здоров’я закупить необхідне медичне обладнання. Зазначимо, на одному із дев’яти об’єктів – КНП «Буська центральна районна лікарня» – роботи уже завершуються.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*