Британська нафтогазова компанія реалізовує інвестиційний проект в енергетичній сфері на території Львівщини

«Хочу підкреслити, що ви для нас дуже важливі. І ваше рішення про те, щоб зробити Львів центром вашої діяльності також для нас є дуже важливим. Зі сторони місцевої влади ви будете мати 100 % підтримку вашої діяльності. Зробимо все можливе, щоб ви як інвестор, відчували себе комфортно на Львівщині»,- зазначив Олег Синютка.

Про плани компанії та ті проекти, які вже реалізуються розповів головний виконавчий директор «Кадоган Петроліум» Гвідо Мікелотті.

«Ми наростили виробництво і в результаті нарощення сплатили 1,5 мільйони гривень в бюджет області. І до кінця року ця сума буде 2 млн грн. Також ми думаємо про те, щоб інвестувати ще 230 млн грн, щоб зробити 2-3 нові свердловини і зараз цим займаємось. Ми вже зробили першу свердловину і готуємось зробити другу. А це нові робочі місця для місцевого населення. Використовуємо абсолютно нові технології, які є ощадні до навколишнього середовища. І це все виконується місцевими підрядниками. Маючи підтримку від області, ми маємо можливість виконувати свою роботу дуже ефективно. Зокрема, ми вчасно отримали всі необхідні дозволи. Є одна з ключових причин, чому наша компанія інвестує в цю частину України. Це місце, яке підтримує бізнес. Ми вже загалом інвестували 400 млн гривень в Україну і плануємо інвестувати ще більше, – зазначив Гвідо Мікелотті. – Ми хочемо залишитись тут на довго і перетворити Львів у центр нашої діяльності в Україні. І наше бачення, щоб в майбутньому стати одним із ключових закордонних інвесторів по Україні».

Довідково

«Кадоган Петролеум» є незалежною нафтогазовою компанією, що володіє нафтовими, газовими активами в Україні через свої дочірні підприємства.

Компанія розпочала свою діяльність в Україні з геологорозвідувальних робіт та експлуатації ліцензійних ділянок в Полтавській області (Пірківська, Загорнська та Покровська ліцензійні ділянки). Окрім цього компанія здійснює свою діяльність в Західному регіоні України на Дебеславецькому, Черемхівсько-Струпківському родовищах, Слободо-Рунгурьскій площі (Івано-Франківська область) та Монастирецькій та Бітлянських ліцензійних ділянках (Львівська область).

Упродовж своєї діяльності в Україні компанії групи «Кадоган» провели більше 450км2 3Д сейсмічних досліджень, відновили та випробувало більше 10 свердловин, пробурили 7 свердловин (5 з них глибше 5200м), провели облаштування та експлуатацію 3 газових родовищ, 2 нафтових ділянок. Слід відмітити, що показники буріння «Кадоган» відповідають кращим світовим практикам: глибокі свердловини (понад 5200м) були пробурені за 140 днів.

На сьогодні ключова діяльність компанії сфокусована в Західному регіоні України на Дебеславецькому, Черемхівсько-Струпківському родовищах (Івано-Франківська область) та Монастирецькій та Бітлянських ліцензійних ділянках (Львівська область).

Загалом компанія експлуатує близько 20 свердловин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*