Брифінг з питань підготовки до весняного призову на строкову військову службу

???????????????????????????????

У вівторок, 6 березня, заступник військового комісара Турківського райвійськкомату Василь Мазник та заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило провели брифінг для засобів масової інформації з питань підготовки до весняного призову на строкову військову службу. Майор Василь Мазник відповідаючи на запитання журналістів розповів про основні завдання проведення чергового призову, зокрема — це недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування військ та виконання планових показників на весняно-призовну кампанію.

Також заступник військового комісара акцентував увагу журналістів на тому, що військовослужбовці строкової служби, які будуть призвані до Збройних Сил України та інших військових формувань не проходитимуть службу в районі проведення Антитерористичної операції, а виключно у пунктах постійної дислокації військових частин.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*