Брифінг в Турківському відділення Самбірської ОДПІ: начальник відділення прокоментував зміни законодавства щодо обліку неприбуткових установ і організацій

Нещодавно в Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулася зустріч заступника начальника – начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марії Павлович з представниками засобів масової інформації. Такі зустрічі стали вже традиційними. Цього разу начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ проінформувала громадськість щодо важливих новацій обліку неприбуткових установ і організацій.

Вона розповів, що згідно з п. 35 підрозд. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України від 17 липня 2015 року № 652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», що не відповідають вимогам п. 133.4 ст. 133 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу. Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами п. 133.4 ст. 133 ПКУ, після 01 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Журналісти отримали корисну інформацію з «перших вуст» та скористалися можливість поставити запитання про поточний перебіг справ у площині анонсованої теми цієї зустрічі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*