Боротьба зі СНІДом та туберкульозом: у Львівській ОДА підписали меморандум задля протидії захворюванням

Сьогодні, 9 жовтня, урочисто підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я».

Це черговий важливий крок на шляху реалізації державних програм протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам.

«Надзвичайно важливо об’єднати зусилля органів державної влади і неурядових організацій, які маю авторитет у суспільстві, можливість реалізовувати свій досвід та доступ до різних джерел фінансування. Разом ми обов’язково досягнемо позитивної динаміки у боротьбі з цими захворюваннями», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Цей меморандум – це не лише декларація намірів, йдеться про внесок понад 21 млн грн цього року з боку Альянсу на програми профілактики. Ці програми головним чином охоплюватимуть соціально вразливі верстви населення і триватимуть до 2020 року», – зазначив під церемонії підписання виконавчий директор фонду «Альянс громадського здоров’я» Андрій Клепіков.

Підписання нового Меморандуму свідчить про глибоке зацікавлення керівництва області  у впровадженні програм протидії цим небезпечним захворюванням та у намірах поглиблення дієвої співпраці з організаціями громадянського суспільства.

«Завдяки такій співпраці в нас покращиться робота у напрямі профілактики, попередження, лікування  ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, і вірусного гепатиту», – зауважила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Альянс, як один із розпорядників коштів Глобального фонду, регулярно робить свій суттєвий внесок у протидію епідеміям у Львівській області  – у 2017 році йдеться про безповоротну допомогу області на суму близько 21 млн грн, у т.ч. майже 12 млн грн  на медикаменти, обладнання та витратні матеріали для діагностики туберкульозу та ВІЛ-інфекцій.

Довідково:

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» –  провідна недержавна професійна організація, яка у співпраці з державними  партнерами та громадськими організаціями ефективно протидіє епідеміям ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та іншим соціально небезпечним захворюванням шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими, зокрема, охоплено понад 300 000 представників найуразливіших груп населення.

Місія Альянсу – підтримка спільнот у протидії ВІЛ/СНІД, подолання поширення ВІЛ і пов’язаних з ним епідемій через впровадження ефективних моделей надання допомоги, зміцнення системи охорони здоров’я й соціальних послуг, посилення потенціалу вразливих спільнот.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*