Богдан Москаль в трійці кращих держслужбовців

Ужгород з КовалемВ Ужгороді на спортивних аренах спортивної бази «Юність» наприкінці вересня відбулися фінальні змагання за програмою Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців. Понад 400 учасників з 19 областей (в т.ч. з Донецької області) змагалися з настільного тенісу, футзалу, волейболу, шахів і шашок.

За збірну команду Львівської облдержадміністрації виступали два представники Турківщини: заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу РДА Богдан Москаль (шашки) та головний державний податковий інспектор Турківського відділення Самбірської ОДПІ Андрій Ільницький (волейбол).

Найкращий результат у команді нашої області показав кмс Богдан Москаль (на фото після нагородження з начальником Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях Ярославом Ковалем), який у шашковому турнірі посів третє місце серед чоловіків. До речі у двох попередніх спартакіадах він також був у призерах: у 2012 році – 1 місце, у 2013 році – 3 місце, у 2014 році – спартакіада через військові дії на Сході не відбулася.

Загальнокомандну перемогу вибороли державні службовці Запоріжської області. На другому місці команда держслужбовців Закарпатської області. На третьому місці представники Хмельниччини. Львівщина за результатами п’яти видів змагань посіла 12 місце.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>