Богдан Матолич взяв участь у відкритті фестивалю «Корона Карпат»

korona-karpat13 листопада перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич взяв участь у відкритті Трускавецького міжнародного фестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат».

У вітальному слові заступник керівника області наголосив на важливості розвитку українського кінематографу: «Цей фестиваль є дуже важливим, адже він  сприяє розвитку українського кіно. Нам необхідно проводити більше таких фестивалів, демонструючи більше українських фільмів. Я вважаю, що кіно стимулює нашу уяву та може розвивати кругозір», – завважив перший заступник голови ОДА.

Зазначимо, фестиваль у Трускавці заснований у 2010 році і став єдиним в Україні, де професійно оцінюють телевізійні фільми. Згідно з положенням про фестиваль він має статус некомерційної щорічної національної туристично-культурної акції.

Фестиваль «Корона Карпат» представив у своїй програмі за роки діяльності понад 100 фільмів з 30 країн світу. До участі у конкурсній програмі були залучені найкращі кінороботи ігрового жанру, у тому числі, кінострічки від України, що подолали конкурсний відбір.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*