Богдан Матолич презентував економічний та інвестиційний потенціал Львівщини представникам Міжнародного Трейд-клубу

IMG_31481_top10 жовтня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів зустріч з членами Міжнародного Трейд-клубу з метою презентації економічного, експортного потенціалу та інвестиційних проектів області. Зазначимо, що сьогодні на Львівщині розпочалось виїзне засідання Клубу, в рамках якого його учасники проведуть двосторонні зустрічі з представниками ділових кіл, відвідають кілька підприємств регіону, а також візьмуть участь у роботі ХІІІ Міжнародного економічного форуму у Трускавці.

Додамо також, що учасниками зустрічі у стінах Львівської ОДА були представники 15 країн, серед яких, зокрема, дипломати Південно-Африканської Республіки, Індонезії, Китаю, Канади та інших іноземних держав.

Богдан Матолич привітав гостей на території області та коротко розповів про Львівщину, економічну ситуацію та її інвестиційний потенціал. Зокрема, він поінформував про галузі, які є пріоритетними для регіону, розповів про значні успіхи у впровадженні енергозбереження, а також діяльність обласної влади для підтримки та сприяння розвитку малого й середнього бізнесу.

Перший заступник керівника області також повідомив учасників Трейд-клубу, що окремі інвестиційні проекти, презентовані на сьогоднішній зустрічі, будуть детальніше розглянуті під час ХІІІ Міжнародного економічного форуму та запросив їх до участі у панельних дискусіях.

Своєю чергою, президент Міжнародного Трейд-клубу Анджей Грабовський розповів, що учасники виїзного засідання значно зацікавлені у встановленні нових ділових контактів з українськими компаніями. За його словами, кілька іноземних інвесторів вже виявили інтерес до окремих підприємств Львівської області. Зокрема, зазначимо, що сьогодні представники цієї громадської організації також відвідають ПАТ «Концерн-Електрон», компанію «Яблуневий дар» м.Городок та компанію «Оліяр» (ТМ «Майола»).

Богдан Матолич наголосив, що обласна державна адміністрації готова розглянути усі пропозиції щодо можливих інвестицій у регіон та його економічний розвиток, а також запевнив, що зацікавлені інвестори матимуть підтримку обласної влади.

Довідка:

Міжнародний Трейд-клуб – громадська організація, створена у грудні 1992 року, і на сьогодні об’єднує керівників та співробітників відділів з ​​торговельно-економічних питань майже 60 посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Діяльність Клубу здійснюється виключно за рахунок коштів його членів без залучення державних коштів з українського боку.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Результатами роботи цієї організації є поліпшення міжнародного іміджу України, позитивна динаміка зростання зовнішньоторговельного обороту регіонів, збільшення надходження іноземних інвестицій, створення спільних підприємств та відкриття представництв іноземних компаній.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*