Богдан Кейван – новий директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА

Директором департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА призначили Кейвана Богдана Петровича.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик сьогодні представив колективу департаменту нового керівника.

«Серед основних завдань – це проблематика вугільної галузі, комплексна робота у напрямку енергозбереження, розвитку нафтогазової та енергетичної промисловості. Також важливою є підтримка приватного бізнесу, щоб приєднання до електричних та газових мереж було прозорим та зрозумілим для бізнесу», – зазначив перший заступник голови.

Зазначимо, що Богдан Кейван закінчив Львівський університет імені Івана Франка та Львівський політехнічний інститут, здобув дві освіти – юриста та інженера-будівельника.

Відтак, працював інженером, спеціалістом паливно-енергетичного комітету ЛОДА, начальником відділу паливних ресурсів і ресурсозбереження управління паливно-енергетичного комплексу ЛОДА, а також у банківській установі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*