Блокування транспорту на митних пунктах пропуску організували “човникові” контрабандисти

Протестувальники, котрі у понеділок перекрили рух автомобільного транспорту на митних пунктах пропуску із Польщею, були в основному “човниковими” контрабандистами.

Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

“Переважна більшість людей, котрі протестували поблизу пунктів пропуску, здійснювали так звану “човникову” контрабанду, – зазначив Левко Прокіпчук. – Проте на сьогодні, у зв’язку із введеними обмеженнями, рух громадян із подрібненими партіями товару через кордон став неможливим. Що й, фактично, стало причиною перекриття доріг”.

Разом з тим керівник митниці додав, що частково долучилися до протестних акцій й громадяни, котрі перетинали кордон на автівках з іноземною реєстрацією. Проте для цієї категорії громадян усі незручності вдалося оперативно вирішити.

“Для тих, хто слідує на транспортних засобах з іноземною реєстрацією та прагне перетнути кордон у рамках малого прикордонного руху діятиме окремий порядок в’їзду. Такі автівки польські прикордонники повертатимуть назад в Україну, при цьому будь-які штрафи та санкції не застосовуватимуться, – розповів Левко Прокіпчук. – Громадяни, які уже  скористалися таким порядком, перетнули український кордон та отримали відповідну відмітку. Таким чином вони виконали зобов’язання щодо термінів перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією на території України. При цьому до них не вживали штрафні санкції, як з української так і польської сторін”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*