Блаженніший Святослав у Грушові посвятив Україну Матері Божій

1494836247_dsc_0363Десятки тисяч прочан (за приблизними підрахунками біля 50-ти тисяч) з різних куточків України та інших країн прибули, щоб помолитися до Грушівської Матері Божої та напитися цілющої води з церковної кринички.

Ювілейну Патріаршу прощу очолив предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав, який у своїй проповіді назвав Грушів Українською Фатімою, де 30 років тому Матір Божа з’явилася маленькій дівчинці та благовістила відродження Церкви і України. Патріах закликав у цей доленосний час молитися за перемогу України над агресором та щиро привітав з Днем матері українських 1494836303_dsc_0677матерів, особливо тих, які віддали своїх синів на вівтар свободи нашої держави. Блаженніший Святослав подякував Самбірсько-Дрогобицйькій єпархії, голові облдержадміністрації Олегові Синютці, місцевій владі, усім службам за велику роботу, яку вони провели, щоб на високому рівні підготувати цю знаменну для нашого краю і України подію. Цього ж дня у Грушові глава Церкви здійснив чин посвяти України Матері Божій.

З вітальним словом від Святішого отця Папи Франциска до прочан звернувся Апостольський Нунцій Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті.

У святковому Богослужінні взяли участь єпископи та священики з єпархій УГКЦ в Україні та за кордоном.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*