Бізнесу розповіли про нові можливості від створення закупівельних груп

У вівторок, 26 травня у конференційному залі Українського католицького університету за участю виконувача обов’язків першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського відбулася конференція в рамках проекту “Купуймо разом!”.

Проект у рамках програми “Польська допомога” фінансує Міністерство закордонних справ Республіки Польща. Він покликаний започаткувати суспільний інтерес до закупівельних груп, як альтернативного джерела фінансування та підвищення стійкості та конкурентоспроможності українських родинних фірм.

Конференція надає можливість малим і середнім фірмам регіону отримати нові знання про можливості у сфері закупівель, обмінятися досвідом з іншими учасниками проекту та створити нові закупівельні групи. Учасники заходу отримали інформацію про функціонування закупівельних груп у Польщі та поради щодо створення таких в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*