Бізнесу надаватимуть кошти для розвитку: внесли зміни до Програми конкурентоспроможності Львівщини

Сьогодні, 10 вересня, під час сесії Львівської обласної ради, народні обранці внесли зміни до Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням обласної ради від 14.02.2017 №364.

Зокрема, розширили цілі кредитування, які підпадають під відшкодування відсотків за кредитами для малих підприємств:

– придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;

– модернізація технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

– впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

– розроблення нових видів продукції (товарів);

– промоція бізнесу в пошуку нових ринків збуту;

– придбання транспортних засобів;

– проведення капітального будівництва.

Разом з тим змінили основні умови відшкодування відсотків за кредитами, а саме:

– Суб’єкти малого підприємництва можуть брати кредит на будь-яку суму, проте відсотки відшкодовуватимуться за розміром кредиту не більше 3 млн гривень.

– Суб’єкти малого підприємництва можуть брати кредит на будь-який термін, проте відсотки відшкодовуватимуться за період не більше 3 років.

Вимоги до суб’єктів малого підприємництва, які можуть отримати відшкодування відсотків за кредитами також доповнено, а саме:

– не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;

– виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій, але є власником прав інтелектуальної власності);

– працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», розділу 31 групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців», розділу 14 «Виробництво одягу» та розділу 1 «Сільське господарство, мисливство та надання пов’язаних із ними послуг» (клас 01.25 «Вирощування ягід, горіхів та інших фруктів»), для малих фермерських господаств. Розділ 10 «Виробництво харчових продуктів»;

Програму доповнено завданням – «Ваучерна підтримка бізнесу». Виконання завдання здійснюється шляхом надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги – права на безповоротну фінансову допомогу для суб’єктів господарювання – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які перебувають на різних системах оподаткування, на відшкодування частини вартості робіт і послуг згідно із вимогами цієї Програми.

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації надає безповоротну фінансову допомогу суб’єктам  малого підприємництва у розмірі:

– не більше 50 тис грн на маркетингові ваучери та ваучери на консалтингові послуги;

– не більше 100 тис грн на інноваційні ваучери.

Співфінансування суб’єктів господарювання для отримання ваучера повинне становити не менше 30% суми, яку вони отримують в рамках завдання цієї Програми.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*