Бізнес та освітні заклади запрошують до конкурсу проектних ідей у сфері сталого розвитку

Спільний проект Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» оголошує конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні.

До участі запрошуються:

місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування,
заклади освіти,
організації громадянського суспільства,
бізнес-організації,

які об’єдналися для вирішення проблем сталого розвитку регіону.

Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за як мінімум одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку:

стала мобільність*;
підвищення енергоефективності;
ефективне управління відходами;
стимулювання місцевого економічного розвитку.

* Стала мобільність – це мобільність відповідно до принципів сталого розвитку. Стала мобільність включає надання послуг та створення інфраструктури для переміщення людей і товарів – що сприяє економічному і соціальному розвитку на користь нинішньому і майбутньому поколінням – безпечним, економним, доступним, ефективним і надійним способом, при цьому мінімізуючи вуглецеві та інші шкідливі викиди та негативний вплив на довкілля. Це включає, серед іншого, ефективні й екологічні транспортні системи. Транспорт сприяє розвитку територій, об’єднує  людей та місцеві громади з рештою світу, формує ринки і полегшує торгівлю. Ефективна й екологічна транспортна система має краще справлятися з негативними зовнішніми факторами. Водночас, вона повинна виконувати свою основну функцію, а саме забезпечення більшої мобільності для всіх, зокрема для малозабезпечених і вразливих груп.

Бюджет проекту – USD 545,0

Тривалість проекту – грудень 2018-липень 2020

Донор – Уряд Швеції

Оформлені у відповідності до вимог проектні ідеї можна подати, заповнивши заявку на участь в конкурсі за посиланням.

Крайній термін подання проектної ідеї: 31 травня 2019 року до 18:00 год.

Найбільш перспективні ідеї будуть розвинені за сприяння й допомоги Проекту та зможуть отримати з боку Проекту фінансову підтримку у вигляді гранту. Бюджет майбутньої ініціативи, що буде розроблена на основі запропонованої ідеї, не обмежується. Розмір гранту, що може бути наданий у рамках реалізації Проекту для втілення запропонованої ідеї складатиме від 20 до 50 тис. дол. США у гривневому еквіваленті. Співфінансування від заявника та його партнерів повинно складати не менше 50% від загального бюджету проекту і виражатися у фінансовому еквіваленті. При цьому частка співфінансування буде враховуватися в процесі відбору пропозицій.

Запитання щодо процедури проведення конкурсу і подання пропозицій приймаються на адресу yana.zhambekova@undp.org та ihor.nazar@undp.org в період до крайнього терміну подання пропозицій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*