Більше 20 працівників ОДА взяли участь у тренінгу «Лідерство: сучасні підходи до управління на місцевому рівні».

27-28 січня у Львівській облдержадміністрації відбувся тренінг для державних службовців на тему «Лідерство: сучасні підходи до управління на місцевому рівні».

Навчання проводилось в рамках програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» за сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Учасниками тренінгу стали більше 20 працівників Львівської облдержадміністрації. З вітальним словом до учасників звернувся директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрацій Дмитро Посипанко, який наголосив, що таке навчання дає можливість державним службовцям ознайомитися з сучасними європейськими інструментами та підходами до ефективного управління, отримати сучасні знання та навички для прийняття найбільш ефективних рішень.

Провели навчання тренери Творчого центру ТЦК Оксана Івасів та Андрій Залужний.

«Такі тренінги допомагають державним службовцям вирішувати ті виклики, з якими вони стикаються у своїй роботі. Навчання спрямоване на розширення особистісного і професійного досвіду учасників. Учасникам було запропоновано різні форми індивідуальної і групової роботи: діагностичні методики для самоаналізу і самопізнання, моделювання і розгляд кейс-ситуацій, інтерактивне обговорення різноманітних тем, рольові ігри та вправи», – розповідає тренер Оксана Івасів.

Під час тренінгу учасники ознайомились з традиційними та сучасними підходами до влади і управління. Розглянули сутність лідерства та управління орієнтованого на результат. Обговорили, яку роль відіграє бенчмаркінг в роботі держустанов та як ефективно його використовувати. Також учасники вчились правильно комунікувати та керувати конфліктами.

Оксана Даниленко, завідувач сектору кадрового та юридичного забезпечення департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, учасник тренінгу розповіла про свої враження від тренінгу: «Вирішила стати учасником в тренінгу через цікавість, бажання самовдосконалюватись і для розширення свого світогляду. Для себе відзначила, що найбільш універсальним стилем управління є диригентський, який дає можливість в різних ситуаціях змінюватись відповідно до ситуації, а в колективі для досягнення поставлених цілей перед командою потрібно визначати цінність кожного працівника».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*